Neler Yaparız

Ruhsat kabı fabrikası, siz değerli müşterilerimize birçok promosyon ürünü üretmektedir. Sadece ruhsat kabı ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda pasaport kabı, pasaport kılıfı, av cüzdanı kabı, evlilik cüzdanı kılıfı, bagaj etiketi vb. promosyon ürünlerin üretimini yapmaktadır. Sitemiz üzerinde bulunan birbirinden benzersiz ve farklı renk seçenekleri ile mevcut ürünlerimizi kolayca inceleyebilir ve sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Ruhsat Kabı Ürünleri Nelerdir?

Ruhsat kabı ürünlerimizde birçok seçenek vardır. Ruhsat kabı modellerimizi sıralayacak olursak;

  • Lüks suni deri ruhsat kabı
  • Hakiki deri ruhsat kabı
  • Standart baskılı ruhsat kabı
  • Filo ruhsat kabı
  • Desenli baskılı ruhsat kabı
  • Desenli kabartmalı ruhsat kabı
  • PVC ruhsat kabı
  • Çıtçıtlı ruhsat kabı

Ruhsat kabı modellerimiz bu şekildedir. Her modelimizin altında farklı ruhsat kapları mevcuttur ve buradan renk ve seçenek ayrımlarını tarafımıza ulaşarak yapabilirsiniz. Tarafımıza ulaşmak için; info@ruhsatkabiimalati.com veya 0532 693 89 15 iletişim kanallarımızdan bir tanesini kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ruhsat kabı modellerimizde üretimi yapan tüm ustalarımız 15 yıldır üretim yapmaktadır. Aynı zamanda firmamız aynı ekip ile yaklaşık 8 senedir çalışmakta ve üretimleriniz de bir problem yaşamayacağınıza dair içinizi rahat tutabilirsiniz.

Ruhsat kabı ürünlerimizde kullandığımız ham maddeler 1. sınıf malzemeler olup tüm malzemelerimiz TSE tarafından onaylanmıştır.

Ürünleriniz Nasıl Satın Alırım ?

Ürünlerimizi satın almak için sitemizde var olan ruhsat kabı modellerini inceleyip daha sonra “Satın al ” linkine tıklayarak sipariş formu sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha sonra burada bulunan formu doğru şekilde doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz formu inceledikten sonra aynı iş günü içerisinde sizlere tekrar geri dönüş sağlayacağız. Siparişinizi net olarak aldıktan sonra ruhsat kabı üretiminize hemen başlayacağız.

Firmanıza özel bir ruhsat kabı satın almak istiyorsanız, lütfen not kısmına belirtiniz. Firmanıza özel ürettiğimiz ruhsat kabı ürünlerimizde başka bir firma size ait ruhsat kabını kullanamayacak ve ruhsat kabı modeliniz sergilenmeyecektir.