Ruhsat Kabı Fabrikası Hangi Amaça Hizmet İçin Kurulmuştur ?

Ruhsat Kabı Fabrikası Hangi Amaca Hizmet İçin Kurulmuştur ?

Ruhsat kabı fabrikası, 1996 yılında İstanbul’un nezih semtlerinden olan bağcılarda kurulmuştur. Reklam, tanıtım ve promosyon ürün imal etmek amacıyla kurulmuş ve ufkunu her zaman açık tutarak alanında en iyisi olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimatı esas almış, çalışma şartlarını ve kalitesini bu esaslardan yola çıkarak en özel seviyede geliştirip hizmetlerini günden güne arttırmıştır.

Ruhsat kabı fabrikası, promosyon olarak ürün gamını çok çeşitte sağlayıp her imalatında en iyi kalite malzemeleri kullanır. Ruhsat kabı, ruhsat kılıfı, pasaport kabı, pasaport kılıfı, av teskeresi kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, bagaj etiketi, vb. ürün gamını bünyesinde barındırır. Promosyon ürün alanında gösterdiği faaliyetleri bu ürünler üzerinden sağlamaktadır. Ürünlerini 1. sınıf kalite hakiki deri ruhsat kabı veya lüx suni deri ruhsat kabı malzemelerini kullanarak imal eder. Kaliteden asla ödün vermeyip hızlı teslimatla müşteri memnuniyeti kazanmayı amaçlar.

Ruhsat kabı fabrikası, reklam ve tanıtım alanında ise ruhsat kabı, masaüstü araçları, klasör ve sunum dosyaları, mousepad, bardak altlığı, pasaport kılıfı, av teskeresi kılıfı, bagaj etiketi, aile cüzdanı kılıfı, uyarı etiketleri vb. gibi ürün gamını bünyesinde barındırır. Seçilen malzeme üzerine çeşitli baskı teknikleri uygulayarak markanızı veya firma isminizi ürün üzerine kreatif şekilde uygulayarak siz değerli müşterilerinin isteği doğrultusunda reklam ve tanıtım alanında hizmet verir. Standart baskılı pasaport kılıfı, Standart kabartmalı pasaport kılıfı, desenli baskılı pasaport kılıfı, desenli kabartmalı pasaport kılıfı, vb. gibi baskı çeşitleri kullanarak farklı farklı özel tasarımlar yaratmanız da size imkan sağlar.

Ruhsat kabı fabrikası, tüm ürünlerini birinci kalite TSE güvenceli malzemelerden üretir. Kısa sürede, maksimum 5 iş günü içerisinde en titiz şekilde çalışarak isteğinize bağlı ürünleri hazırlar ve elinize ulaştırmak amacıyla kargo şirketine teslim eder. Kalite ve hızlı teslimat esas alınarak müşteri mağduriyetleri ortadan kaldırılıp müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir.

Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyip kolayca sipariş vermek için lütfen www.ruhsatkabiimalati.com adresini ziyaret edin. 0 (212) 462 70 85 numaralı telefonumuzdan da hızlıca sipariş verebilirsiniz.