Aile Cüzdanı Kullanmanın Faydaları Nelerdir ?

Aile Cüzdanı Kılıfı Kullanmanın Faydaları Nelerdir ?

Aile Cüzdanı; bir aileyi oluşturan eş ve çocukların kimlik bilgilerini kapsayan ve kişilerin uyruğunu kanıtlayan çok dilli resmi belgedir. Pasaport, ehliyet vb. belgeler gibi aile cüzdanı da uluslararası belge niteliği taşır ve diplomatik önem taşır. Bu tür ürünlerin çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden (yıpranma, yırtılma, aşınma, ıslanma, kopma, kırılma, vb. gibi) korunması gerekir. Bunu sağlamak içinse aile cüzdanı kılıfı kullanmak gerekir. Sağlam malzemeden üretilmiş bir aile cüzdanı kılıfı sizi çevresel faktörlerin yol açabileceği tüm olumsuzluklara karşı koruyacaktır.

Yalnızca aile cüzdanı değil tüm resmi ve uluslararası nitelik taşıyan belgelerin korunması gerekir. Zarar görmeleri veya kaybolmaları durumunda cezai yaptırımlar uygulanabilir. Bu tür belgeleri yenilemek oldukça zahmetli bir iştir ve epeyce vaktinizi alır. Bu tür olumsuzlukları engellemek için; ruhsat kabı, ruhsat kılıfı, pasaport kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, av teskeresi kılıfı vb. gibi ürünler kullanılabilir. Birinci sınıf kalite malzemelerden imal ettiğimiz ürünlerimiz TSE güvencesi altında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İsteğinize göre hakiki deri ruhsat kabı veya lüx suni deri ruhsat kabı olmak üzere iki tip malzemeden üretilebilir.

İsterseniz kendinize özel bir tasarım yaparak kendi kalitenizi ortaya koyabilir isterseniz de firmanıza özel bir tasarım yaparak firmanızın kusursuz bir şekilde reklamını yapmayı sağlayabilirsiniz. Standart baskılı ruhsat kabı, standart kabartmalı ruhsat kabı, desenli baskılı ruhsat kabı, desenli kabartmalı ruhsat kabı gibi çeşitli baskı teknikleri uygulayarak firmanızın logosunu ve sloganını yada adınızı ve soyadınızı imal ettiğimiz ürünlerin üzerine ekleyerek tamamen size özel bir tasarım yaratabiliriz.

Özel tasarım ürünlerimizi incelemek ve sizde sipariş vermek için lütfen ruhsatkabiimalati.com adresinden bize ulaşın. 0 (212) 462 70 85 numaralı telefonumuzdan da bizi arayarak rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.